ZAPRASZAM  NA  DYŻURY w Urzędzie Miejskim w Przecławiu  W KAŻDY DRUGI I CZWARTY CZWARTEK MIESIĄCA od godz:13:30 do 15:30 14 i 28 wrzesień 12 i 26 październik 09 i 23 listopad 14 i 28 grudnia
    Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu
    Monika Skowrońska - Ziomek

    Adresy mailowe do Radnych Rady Miejskiej w Przecławiu:

    1. Monika skowrońska-Ziomek - mskowronska@przeclaw.org
    2. Paweł Furman - pfurman@przeclaw.org
    3. Stanisław Moździoch - smozdzioch@przeclaw.org
    4. Marek Kocoł - mkocol@przeclaw.org
    5. Sławomir Feląg - sfelag@przeclaw.org
    6. Zbigniew Jurek - zjurek@przeclaw.org
    7. Anna Szlachetka - aszlachetka@przeclaw.org
    8. Tadeusz Kudła - tkudla@przeclaw.org
    9. Eugeniusz Pleban - epleban@przeclaw.org
    10. Piotr Rusin - prusin@przeclaw.org
    11. Karolina Ziółkowska - kziolkowska@przeclaw.org
    12. Joanna Kwaśniowska - jkwasniowska@przeclaw.org
    13. Karol Białek - kbialek@przeclaw.org
    14. Andrzej Wójcik - awojcik@przeclaw.org
    15. Stanisław Leski - sleski@przeclaw.org

    ilość wyświetleń: 2687
    Osoba odpowiedzialna za:
    wytworzenie informacji: 2023-09-19 19:42:46 Dariusz Darłak
    wprowadzenie informacji do podstrony BIP: 2023-09-19 19:42:46 przez Dariusz Darłak
    Rejestr zmian - poprzednia opublikowana wersja artykułu - pokaż rejestr

    góra