Biuro rady 2024-2029


    Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu informuje, że w każdy drugi poniedziałek miesiąca w godzinach od 14:30 do 16:30 będzie pełnić dyżur w celu spotkań z mieszkańcami gminy Przecław. Spotkania będą odbywać się w sali obrad Urzędu Miejskiego w Przecławiu (II piętro).

    Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu

                                                                 Joanna Kwaśniowska

     

    Adresy mailowe do Radnych Rady Miejskiej w Przecławiu:

    1. Joanna Kwaśniowska - jkwasniowska.radny@przeclaw.org
    2. Karol Białek - kbialek.radny@przeclaw.org
    3. Andrzej Wójcik - awojcik.radny@przeclaw.org
    4. Sławomir Feląg - sfelag.radny@przeclaw.org
    5. Zbigniew Jurek - zjurek.radny@przeclaw.org
    6. Jakub Mika - jmika.radny@przeclaw.org
    7. Edward Gwóźdź- egwozdz.radny@przeclaw.org
    8. Grażyna Foltak- gfoltak.radny@przeclaw.org
    9. Mateusz Surdel - msurdel.radny@przeclaw.org
    10. Konrad Kopacz - kkopacz.radny@przeclaw.org
    11. Grażyna Weber - gweber.radny@przeclaw.org
    12. Leszek Żmuda - lzmuda.radny@przeclaw.org
    13. Krzysztof Rusin - krusin.radny@przeclaw.org
    14. Daniel Nowak - dnowak.radny@przeclaw.org
    15. Władysław Myjak - wmyjak.radny@przeclaw.org

    ilość wyświetleń: 96
    Osoba odpowiedzialna za:
    wytworzenie informacji: 2024-05-15 09:00:06 Dariusz Darłak
    wprowadzenie informacji do podstrony BIP: 2024-05-15 09:00:06 przez Dariusz Darłak
    Rejestr zmian - poprzednia opublikowana wersja artykułu - pokaż rejestr

    góra