Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla

BIP Logo

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Urząd Miejski w Przecławiu

Przecław Logo
CEIDG EPUAP PSeAP PSeAP PSeAP Dziennik ustaw Monitor Polski BIP

Programy Współpracy 2019

Udostępnij artykuł

Protokół z przebiegu konsultacjiZapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących projektu Uchwały Rady Miejskiej w Przecławiu w sprawie przyjęcia Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok .

Uwagi lub opinie można zgłaszać drogą elektroniczną w terminie od 14 września do 8 października 2018 r. na adres: mknot@przeclaw.org, mbarnas@przeclaw.org  lub składać osobiście w formie pisemnej, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przecławiu, ul. Kilińskiego 7, 39-320 Przecław.