Imieniny: Serwacego, Roberta, Glorii

BIP Logo

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Urząd Miejski w Przecławiu

Przecław Logo
CEIDG EPUAP PSeAP PSeAP PSeAP Dziennik ustaw Monitor Polski BIP

Biuro rady

Udostępnij artykuł

W związku ze znoszeniem obostrzeń epidemicznych, wracają dyżury Przewodniczącej Rady Miejskiej w Przecławiu.

W najbliższych 4 miesiącach Przewodnicząca będzie dostępna dla mieszkańców w każdy 2-gi  czwartek miesiąca – tj.  13 maja, 10 czerwca,  8 lipca, 12 sierpnia  w godzinach od 13:00 do 15:00

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu
Monika Skowrońska – Ziomek

Adresy mailowe do Radnych Rady Miejskiej w Przecławiu:

  1. Monika skowrońska-Ziomek – mskowronska@przeclaw.org
  2. Paweł Furman – pfurman@przeclaw.org
  3. Stanisław Moździoch – smozdzioch@przeclaw.org
  4. Marek Kocoł – mkocol@przeclaw.org
  5. Sławomir Feląg – sfelag@przeclaw.org
  6. Zbigniew Jurek – zjurek@przeclaw.org
  7. Anna Szlachetka – aszlachetka@przeclaw.org
  8. Tadeusz Kudła – tkudla@przeclaw.org
  9. Eugeniusz Pleban – epleban@przeclaw.org
  10. Piotr Rusin – prusin@przeclaw.org
  11. Karolina Ziółkowska – kziolkowska@przeclaw.org
  12. Joanna Kwaśniowska – jkwasniowska@przeclaw.org
  13. Karol Białek – kbialek@przeclaw.org
  14. Andrzej Wójcik – awojcik@przeclaw.org
  15. Stanisław Leski – sleski@przeclaw.org