Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

BIP Logo

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Urząd Miejski w Przecławiu

Przecław Logo
CEIDG EPUAP PSeAP PSeAP PSeAP Dziennik ustaw Monitor Polski BIP
Udostępnij artykuł

Uznając celowość realizacji zadania oraz działając na mocy art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie Burmistrz Przecławia zamieszcza na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w siedzibie Urzędu uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego. Każdy  w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Uwagi należy zgłaszać w formie pisemnej na adres Urzędu Miejskiego w Przecławiu, ul. Kilińskiego 7, 39-320 Przecław, email: urzadmiejski@przeclaw.org.

Pliki do pobrania

# Plik Data dodania Pobrania
1 pdf Uproszczona oferta realizacji zadnia publicznego Stowarzyszenia Kawalerii Konnej w Dobryninie 20 lipca 2022 08:39 221